Війна змінила підходи до бізнесу та суттєво вплинула на атмосферу у трудових колективах. Тепер працівники змушені не лише забезпечувати стабільну роботу підприємств, але й захищати кордони держави від ворога. Наприклад, серед співробітників Київського картонно-паперового комбінату кожний 10-й сьогодні перебуває у лавах ЗСУ.
Серед виробничих задач власник ККПК Хайнц Ціннер (Heinz Zinner) ставить пріоритетним завданням турботу про людей, зокрема у складний воєнний час. Особлива увага на тих, хто наразі є мобілізованим. Профспілка комбінату постійно перебуває на зв’язку з колегами-військовослужбовцями, знає про солдатські потреби та здійснює їх підтримку у різний спосіб:
– покупка спорядження;
– грошова допомога для реабілітації поранених;
– придбання обладнання для військових підрозділів;
– забезпечення речами першої необхідності, медикаментами тощо.
Установка РЕБ від підприємства та профспілки ККПК на замовлення наших захисників
Завдяки інвестиціям д-р Хайнца Ціннера (Heinz Zinner) із Австрії, його картонно-паперовий бізнес не лише сьогодні стабільно працює за напрямками виробництва санітарно-гігієнічної продукції, сучасної гофроупаковки та виготовлення картону, але й виконує соціально відповідальну функцію. Не є виключенням і мобілізовані працівники: щомісяця їм здійснюються виплати середнього заробітку. Власник та керівництво заводу впевнені, що це необхідно для підтримки родин. Минулоріч на цю програму Київським КПК було виділено понад 51 млн грн.
Тільний Дмитро, старший різальник картонноробного цеху, нині військовослужбовець:
«Приємно, що весь цей час маю підтримку від трудового колективу, адже неодноразово звертався і до профспілкової організації ККПК, і до благодійного фонду «Картонник», і до керівництва комбінату. Допомагали з формою, зі спорядженням. Добре, що на підприємстві знайшли можливість продовжувати виплати середнього заробітку мобілізованим, за це особлива подяка».
Силами команди Київського картонно-паперового комбінату та учнів навчальних закладів Обухівської громади та району, де працює підприємство, було проведено декілька творчих акцій.
Сотні дитячих малюнків для покращення настрою земляків Київський картонно-паперовий комбінат передає на фронт.
Діти робили малюнки для захисників, обереги та писали листи, які разом з гуманітарними вантажами від підприємства потім відправлялися на передову. За відгуками солдатів: то були найбажаніші звісточки від маленьких земляків, які в них по-справжньому вірять та з нетерпінням чекають на їхнє повернення.
За 10 років війни ККПК втратив у боротьбі за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України 19 працівників. Власник комбінату д-р Хайнц Ціннер (Heinz Zinner), члени Наглядової ради підприємства та колеги не полишають їх сім’ї без матеріальної та моральної підтримки. Імена полеглих у боях за Україну назавжди закарбовані в історії найбільшого промислового підприємства Київщини.