АТ “Концерн “Галнафтогаз” може спрямувати на дивіденди більшу частину чистого прибутку за 2024 рік у розмірі 1,424 млрд, а саме 1,26 млрд грн з тим, щоб 165,67 млн грн залишити нерозподіленим у розпорядженні товариства, зазначається у системі розкриття інформації НКЦПФР.
Повідомляється, що ініціатива про розподіл чистого прибутку на зборах акціонерів, запланованих на 30 квітня 2025 року, належить зареєстрованому на Кіпрі акціонеру ГНГ РІТЕЙЛ ЛІМІТЕД (GNG RETAIL LIMITED Віталія Антонова), що є власником 99,22619% акцій товариства.
Ще один проєкт щодо розподілу чистого прибутку передбачає залишити його нерозподіленим у розпорядженні товариства.
Як повідомлялося, “Галнафтогаз” управляє однією з найбільших мереж АЗК “ОККО”, яка налічує понад 400 комплексів із мережею закладів харчування. До складу концерну також входять інші бізнеси.
У червні торік ЄБРР і “ОККО” на Конференції з відновлення України в Берліні уклали кредитну угоду на EUR60 млн для будівництва нового заводу з виробництва біоетанолу в Тернопільській області потужністю 83 тис. тонн на рік. Його планують побудувати за два роки, продукцію будуть продавати на зовнішньому та внутрішньому ринках.
Нещодавно СЕО групи компаній OKKO Василь Даниляк повідомив, що її установка зберігання енергії (УЗЕ) 20 МВт, проєкт якої був завершений наприкінці 2024 року, може почати надавати НЕК “Укренерго” послуги з балансування енергосистеми наступного місяця.
Він також зазначив, що група диверсифікує свій бізнес, і в рамках диверсифікації розвиває, зокрема, низку проєктів у відновлюваній енергетиці.
За його словами, зараз триває активна підготовка до будівництва ВЕС 147 МВт у Волинській області, кредитування під яку виділила низка МФО: першу чергу ВЕС компанія планує завершити до кінця цього року, а на повну потужність вона запрацює в кінці першого кварталу наступного року. Окрім того, Даниляк зазначив, що у подальших планах – реалізувати більший проєкт у Волинському регіоні – ВЕС на 190 МВт, над яким компанія працює протягом останніх двох років. Його вартість він оцінив у EUR300 млн, тоді як ВЕС 147 МВт – у EUR240 млн. За його словами, компанія працює з різними фінустановами для залучення коштів під цей проєкт.