Business news from Ukraine

AMAZON ОТРИМАВ ВІД УКРАЇНИ НАГОРОДУ “ВІДЗНАКА МИРУ”

6 Липня , 2022  

Компанія Amazon отримала від України “Відзнаку миру” за підтримку країни під час війни, яку розв’язала Росія, нагороду вручив віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час зустрічі в Лугано (Швейцарія).

“Компанія Amazon AWS активно підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Компанія допомогла врятувати нашу цифрову інфраструктуру під час війни. Зокрема, критично важливою була міграція державних реєстрів України та критичних баз даних у хмарне середовище Amazon AWS. А ще з перших днів війни заборонила реєстрацію нових клієнтів з Росії та Білорусі”, – йдеться в повідомленні в телеграм-каналі Мінцифри.

Відомство зазначає, що Федоров також обговорив із директором з питань державної трансформації Amazon AWS Ліамом Максвеллом подальшу співпрацю у напрямках діджитал-лендлізу та повоєнного відновлення України.

“Максвел зазначив, що компанія готова допомогти з технологічними рішеннями для цифровізації держсектора та судової системи”, – розповіли в Мінцифри.

“Відзнака миру” – це нагорода, запроваджена президентом України для компаній та корпорацій, урядів, посадовців, світових політиків, які найбільше підтримували Україну та допомагали в боротьбі з російським агресором.

Як повідомлялося, компанія Google першою отримала від України “Відзнаку миру”. Цю нагороду також здобула компанія Microsoft.

, ,