Business news from Ukraine

“Антонов” розпочав будівництво другого літака Ан-225 “Мрія”

8 Листопада , 2022  

Державне підприємство “Антонов” (Київ) розпочало будівництво другого літака Ан-225 “Мрія” замість знищеного росіянами в лютому під час бойових дій у Гостомелі (Київська обл.), повідомив генеральний директор ДП Євген Гаврилов.

“Роботи ведуться в секретному місці. Другий Ан-225 буде будуватися з використанням як нових деталей, так і частин постраждалого літака”, – розповів Гаврилов виданню Bild.

За його словами, друга “Мрія” вже готова на 30%. Вартість будівництва оцінюється в EUR500 млн.

Гаврилов повідомив, що на виставці в міжнародному аеропорту “Лейпциг/Галле”, де тимчасово базується авіакомпанія “Антонов”, планується організувати продаж мерчу з метою збору коштів на будівництво літака.

Тим часом пізніше в компанії уточнили, що в оприлюдненій раніше інформації є деякі неточності: почалися лише конструкторські роботи, а також є лише 30% комплектуючих для нового літака.

“Наразі розпочалися конструкторські роботи в цьому напрямку. За наявною експертною оцінкою, наразі є близько 30% комплектуючих, які можна використовувати для другого зразка літака. Вартість побудови літака оцінюють щонайменше в EUR500 млн. Однак про конкретну суму поки що говорити зарано”, – уточнили в ДП “Антонов”.

Крім того, у компанії додали, що “детальнішу інформацію буде поширено після перемоги України у війні”.

, , , ,