Business news from Ukraine

“ArcelorMittal Кривий Ріг” поступово нарощує випуск продукції та запускає ще 2 коксові батареї

22 Квітня , 2024  

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (АМКР, Дніпропетровська обл.) поступово нарощує виробництво, вводячи в експлуатацію агрегати, що простоювали, і долаючи наслідки російської агресії.
“Якщо раніше ми працювали на 25% потужності, то тепер з кожним днем поступово збільшуємо рівень виробництва. Це, своєю чергою, призведе до зростання робочих місць та обсягу податків для нашого міста й економіки України”, – констатує прес-служба в п’ятницю.
При цьому уточнюється, що з 21 по 24 квітня включно планується запуск коксових батарей №№3-4, які забезпечать сировиною нарощування обсягів доменного виробництва.
“Звертаємо увагу криворіжців на те, що під час запуску коксових батарей можливий помітний викид диму. Повідомляємо, що дим обумовлений технологічним процесом запуску, ситуація безпечна для жителів міста”, – пояснює АМКР.
Як повідомлялося, “ArcelorMittal Кривий Ріг” у січні-березні 2024 року наростив виплавку сталі на 93% порівняно з аналогічним періодом 2023 року – до 278 тис. тонн. Випуск коксу доменного склав 245 проти 211 тис. тонн (зростання на 16%), чавуну – 403 тис. тонн проти 392 тис. тонн (зростання на 3%), сталі – 278 проти 250 тис. тонн (на 11% більше), прокату 262 тис. тонн проти 230 тис. тонн (на 14% більше).
Зростання виробництва порівняно з першим кварталом-2023 становить від 50% до 94% залежно від виду продукції.
Показники першого кварталу 2024 року також відображають поступовий прогрес у відновленні виробничих потужностей комбінату.
“Плануємо продовжувати програму виробничого розвитку, зокрема, найближчим часом наблизитися до 50% використання потужностей з металургійного виробництва. При цьому стабільність енергопостачання залишається значущим фактором успішного втілення наших планів”, – сказав раніше генеральний директор АМКР Мауро Лонгобардо.
“ArcelorMittal Кривий Ріг” – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.
ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом “ArcelorMittal Кривий Ріг” і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ “ArcelorMittal Берислав”.

, ,