Business news from Ukraine

ARX у першому півріччі збільшив виплати в Україні на 26%

10 Серпня , 2023  

Страхова компанія ARX у січні-червні 2023 року зібрала 1,7 млрд грн страхових премій, що на 43% більше, ніж за цей самий період минулого року, повідомляється у пресрелізі страховика.

Також наголошується, що сума валових премій компаній ARX і ARX Life за 6 місяців 2023 року склала понад 1,8 млрд грн, що на 40% більше, ніж торік. Прибуток двох компаній склав 345,4 млн грн.

Сума виплат ARX у першому кварталі склала 625 млн грн, і це на 26% більше, ніж у 2022 році. Щодня компанія платить понад 4,7 млн грн страхових відшкодувань.

За договорами КАСКО у звітний період було зібрано понад 837 млн грн, що на 43% більше, ніж минулого року. КАСКО від ARX працює за кордоном, дозволяючи українцям отримувати необхідний захист свого авто за межами України.

Сума премій з ОСЦПВ становить понад 124 млн грн (+29%), з медичного страхування – 332,6 млн грн (+16%), страхування майна – понад 185 млн грн (+46%).

ARX зазначає, що постійно розвиває нові продукти та сервіси. Протягом 6 місяців було запущено новий продукт Pro_Vita – страхування на випадок критичних захворювань, що покриває онкологічні захворювання на початкових стадіях (Т1N0M0) та діє на території всього світу, окрім Криму та населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Також було запроваджено інноваційну послугу “Поліс КАСКО без візиту до офісу”, яка дає змогу під час купівлі поліса КАСКО за кордоном самостійно провести фотовідеофіксацію в додатку для смартфонів MyARX і надіслати отримані фото та відеофайли до страхової компанії.

СК “ARX” працює на страховому ринку 26 років. За її даними, компанія є лідером страхування КАСКО 12-й рік поспіль. Посідає перше місце серед страховиків України за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2021 рік. Є частиною міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited (Канада).

,