Business news from Ukraine

Австралія виділяє $AU 50 млн на військову допомогу Україні – посол

17 Лютого , 2024  

Уряд Австралії виділяє $AU 50 млн ($32,4 млн) на військову допомогу Україні, гроші перерахують до Міжнародного фонду і спрямують для закупівлі військових засобів для ЗСУ, повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Австралії Василь Мірошниченко.

“Є хороші новини з Австралії. Уряд країни передає 50 млн австралійських дол (32,4 млн дол. США) як військову допомогу Україні. Кошти буде перераховано до Міжнародного фонду для України (Велика Британія) для подальшої закупівлі зброї та техніки для потреб ЗСУ”, – написав Мірошеніченко на своїй сторінці Фейсбук у четвер.

Згідно з повідомленням, опублікованим на сайті австралійського уряду, загальна сума підтримки Австралії Україні становитиме близько $960 млн, із них $780 млн – на допомогу ЗСУ.

“Австралія, як і раніше, має твердий намір підтримувати Україну та українців, які захищають свій народ, свою територію і свій суверенітет. Завдяки оголошеному сьогодні внеску загальна сума підтримки, що надається Австралією Україні, становитиме приблизно 960 мільйонів доларів, включно з 780 мільйонами доларів на допомогу збройним силам України”, – зазначено у пресрелізі.

,