Business news from Ukraine

Британська пара купила машину швидкої допомоги, щоб вирушити в навколосвітню подорож

18 Листопада , 2022  

Британська пара купила на eBay машину швидкої допомоги і тепер має намір побити світовий рекорд Гіннеса з найдовшої подорожі на такому автомобілі. Здається, їм уже це вдалося.

Лоуренс Доді та Рейчел Ніксон, які працюють ветеринарами, розповіли, що спочатку планували купити будинок на колесах, щоб подорожувати світом, але 2018 року їхню увагу привернула машина швидкої допомоги, виставлена на продаж на eBay.

“Ми шукали функціональний автомобіль, щоб вирушити в подорож, і ми закохалися в машину швидкої допомоги та її естетику”, – поділився Лоуренс.

Пара разом зі своїм собакою Пеггі Сью вирушила в подорож у жовтні 2021 року з метою відвідати 50 країн і встановити світовий рекорд Гіннеса з найдовшої подорожі в машині швидкої допомоги.
Вони сказали, що, згідно з правилами комітету рекордів Гіннеса, необхідно, щоб під час подорожі автомобіль зберіг своє забарвлення, а його салон був, як і раніше, оснащений усім, що потрібно для медичного транспорту. Лоуренс і Рейчел змогли трохи змінити інтер’єр, звільнивши місце для невеликої плити і холодильника.

Пара відвідала 24 країни Європи і подолала понад 24 тис. км, перевищивши початкову мету в 20 тис. км, встановлену Книгою рекордів Гіннеса. Пара заявила, що планує продовжувати рухатися до своєї мети і відвідати 50 країн. Крім цього, вони хочуть переправити машину швидкої допомоги через океан, щоб проїхати через Північну і Південну Америку. Тільки після цього вони збираються подати заявку на рекорд.

, ,