Business news from Ukraine

Ціни на нафту коригуються вниз, Brent біля $81 за барель

27 Грудня , 2023  

Ціни на нафту коригуються донизу після оновлення грудневих максимумів напередодні, інвестори продовжують оцінювати обстановку в Червоному морі.

Вартість лютневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 7:03 кв становить $81,04 за барель, що на $0,03 (0,04%) нижче, ніж на закриття попередньої сесії. За підсумками попередніх торгів ці контракти подорожчали на $2 (2,5%), до максимальних з 30 листопада $81,07 за барель.

Ф’ючерси на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) подешевшали до цього часу на $0,15 (0,2%), до $75,42 за барель. У вівторок ці контракти підвищилися в ціні на $2,01 (2,7%), до $75,57 за барель, що також стало максимумом з 30 листопада.

Єменські повстанці-хусити атакували ще одне вантажне судно в Червоному морі, повідомив у вівторок телеканал “Аль-Арабійя” з посиланням на військового представника заколотників Ях’ю Сареа. За його словами, екіпаж комерційного судна MSC United тричі проігнорував попереджувальні сигнали, після чого повстанці запустили по ньому ракети.

Також у вівторок Управління морських торговельних операцій Сполученого Королівства заявило про вибухи і пуски ракет у Червоному морі недалеко від порту Ходейди.

Раніше данська транспортно-логістична компанія A.P. Moeller-Maersk AS повідомила про плани відновити перевезення в Червоному морі після реалізації міжнародної місії із забезпечення безпеки суден. Керуючий партнер SPI Asset Management Стівен Іннес, чиї слова наводить MarketWatch, назвав місію позитивним кроком до відновлення безпечних морських перевезень у регіоні.

,