Business news from Ukraine

Ціни на нафту відновили зростання, Brent $90,2 за барель

12 Квітня , 2024  

Ціни на нафту відновили зростання в п’ятницю на тлі нової хвилі побоювань щодо можливої атаки Ірану на Ізраїль.

Раніше США та їхні союзники попередили про високу ймовірність атаки Ірану на урядові та військові цілі на території Ізраїлю у відповідь на удар по іранському посольству в Сирії.

Газета The Wall Street Journal повідомила в четвер із посиланням на поінформовані джерела, що атака відбудеться в наступні 24-48 годин.

Вартість червневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 8:05 кв становить $90,22 за барель, що на $0,48 (0,53%) вище, ніж на закриття попередніх торгів. У четвер ці контракти подешевшали на $0,74 (0,8%), до $89,74 за барель.

Ф’ючерси на нафту WTI на травень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зросли в ціні до цього часу на $0,61 (0,72%), до $85,63 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів опустилася на $1,19 (1,4%), до $85,02 за барель.

“Загроза втручання Ірану, ймовірно, буде підтримувати тенденцію до зростання цін на нафту, – зазначає аналітик Saxo Bank Capital Markets у Сінгапурі Чару Чанана. – Однак підвищувальний тренд на ринку опиниться під загрозою, якщо ескалації геополітичних ризиків вдасться уникнути”.

Увагу трейдерів у п’ятницю також спрямовано на щомісячний огляд Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) щодо ринку нафти.

,