Business news from Ukraine

Для соціально вразливих громадян служба зайнятості впроваджуєнадання соціальних послуг за принципом «Єдиного вікна»

24 Травня , 2024  

Відтепер ветерани, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи та інші вразливі категорії населення зможуть отримати комплексну підтримку в одній установі – центрі зайнятості.

Громадяни, які звернуться по допомогу, матимуть доступ до широкого спектра послуг:

Консультування щодо, видів гуманітарної, матеріальної та правової допомоги, на які вони мають право;
Індивідуальний супровід на всіх етапах пошуку роботи: від складання резюме до працевлаштування;
Послуги з психологічної та професійної реабілітації для адаптації до нових життєвих обставин.

Завдяки принципу “єдиного вікна” відвідувачі зможуть оперативно отримувати вичерпну інформацію про активні грантові програми для відкриття чи розвитку бізнесу, можливості безоплатного навчання за ваучерами та інші пропозиції служби зайнятості.

Щоб забезпечити максимально якісне обслуговування, Київський міський центр зайнятості налагодив співпрацю з понад 20 громадськими та волонтерськими організаціями, які спеціалізуються на роботі з вразливими групами населення.

Для того, щоб скористатися послугою “єдиного вікна”, необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості. Фахівці служби ретельно вивчать індивідуальну ситуацію відвідувача, визначать його першочергові потреби та розроблять персональний план дій. Співробітник центру зайнятості скоординує надання всіх необхідних послуг та залучення ресурсів, за потреби долучивши партнерські організації.

«Служба зайнятості змінюється відповідно до вимог часу.Наше завдання зробити так, щоб послуги служби зайнятості були зручними й доступними, створюємо безбар’єрне середовище», – підкреслив директор Київського міського центру зайнятості Дмитро Новицький.

Принцип “єдиного вікна” допоможе оптимізувати процес отримання допомоги, заощадити час відвідувачів та забезпечити адресний і комплексний підхід до вирішення проблем зокрема громадянам вразливої категорії.

, ,