Business news from Ukraine

FERREXPO РОЗПОЧИНАЄ СПІВПРАЦЮ З БРИТАНСЬКОЮ RICARDO PLC У РАМКАХ ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ

11 Жовтня , 2021  

Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК і ЄГОК), розпочинає співпрацю з компанією Ricardo plc (Велика Британія) в рамках планів із декарбонізації до 2050 року.

“Група бере на себе зобов’язання з досягнення нульових викидів вуглецю від своєї діяльності до 2050 року”, – констатується в прес-релізі компанії в понеділок.

Крім того, група бере на себе зобов’язання досягти 30-відсокового скорочення викидів до 2030 року порівняно з 2019 роком.

У прес-релізі зазначається, що Ricardo також допоможе поліпшити наявну звітність Ferrexpo за сценаріями зміни. Очікується, що результати аналізу Ricardo покращать цілі групи щодо скорочення викидів вуглецю і подальший розвиток звітності про зміну клімату в 2022 році.

Виконувач обов’язків гендиректора (CEO) Джим Норт (Jim North) зазначив, що хоча залізорудні окатиші дають можливість споживачам значно скоротити викиди вуглецю, важливо дати чіткий сигнал про намір зневуглецювати власні операції компанії.

“З огляду на це ми затвердили оголошені сьогодні цілі, щоб продемонструвати нашу увагу до зміни клімату та розуміння важливості декарбонізації”, – сказав Норт, коментар якого наводиться в прес-релізі.

За його словами, компанія розраховує в рамках співпраці з Ricardo Plc розвивати науково обґрунтовані цілі щодо скорочення викидів і графік етапів декарбонізації в кожному аспекті бізнесу Ferrexpo, розробити чітку дорожню карту щодо скорочення викидів.

“За 18 місяців до червня 2021 року група вже зафіксувала скорочення викидів вуглецю більше ніж на 20%”, – констатував в.о. гендиректора.

У свою чергу директор з питань енергетики та довкілля Ricardo Plc Тім Кертіс (Tim Curtis) додав, що експерти компанії допомагають організаціям у всьому світі розробити надійні та науково обґрунтовані способи досягнення нульових викидів вуглецю і також сприятимуть Ferrexpo в розробці завдань із декарбонізації, використовуючи наявний досвід.

Ricardo plc є британською консалтинговою компанією щодо інженерних, екологічних і стратегічних питань, яка працює в різних секторах ринку.

Ferrexpo – залізорудна компанія з активами в Україні.

Ferrеxpo належить 100% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК і 99,9% Біланівського ГЗК.

, , ,