Business news from Ukraine

“ГІДРОСИЛА” ВИПЛАТИТЬ АКЦІОНЕРАМ БІЛЬШЕ 100 МЛН ГРН ДИВІДЕНДІВ

6 Липня , 2022  

АТ “Гідросила Груп” (Кропивницький), управляюча компанія групи підприємств-виробників гідравлічних силових машин та компонентів гідросистем, з 15 липня до 27 грудня поточного року виплатить акціонерам понад 106 млн грн дивідендів із розрахунку 40 грн на просту іменну акцію( номіналом 10 грн).

Відповідно до інформації в системі розкриття Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), відповідне рішення про виплату дивідендів із нерозподіленого прибутку ухвалено на позачергових зборах акціонерів 27 червня.

Станом на четвертий квартал 2021 року, за даними НКЦПФР, 88% статутного капіталу компанії належить голові наглядової ради Павлу Штутману, ще 5,33% – члену наглядової ради Михайлу Попову.

Тим часом компанія оприлюднила в НКЦПФР ще одне рішення про виплату дивідендів із нерозподіленого прибутку, ухвалене зборами акціонерів 14 червня, згідно з якими у період з 5 липня до 14 грудня акціонерам буде виплачено 5,3 млн грн дивідендів із розрахунку 2 грн на акцію.

Як повідомлялося, компанія не оприлюднювала розміру нерозподіленого прибутку на початок 2022 року. Станом на кінець 2020 року, згідно з річним звітом, він становив 235 млн грн, тоді як чистий прибуток – 28,58 млн грн.

Провідний у Східній Європі виробник гідравлічних силових машин Група “Гідросила” кіровоградського бізнесмена Штутмана, за даними на сайті компанії, є власником шістьох виробничих підприємств, зокрема трьох у Кропивницькому.

Два підприємства розташовані у тимчасово окупованому Мелітополі (Запорізькій обл.), і, як повідомила компанія 7 червня на сторінці у фейсбуці, 3 червня на територію “Гідросила МЗТГ” (великий виробник гідророзподільників для с/г та дорожньої техніки) та “Гідросила ТЕТІС” (виробник гідроциліндрів) увійшли озброєні люди у формі російської армії із заявою про зміну керівництва, і наразі “Гідросила Груп” не контролює підприємства, зв’язок з ними втрачено.

На 1 лютого 2022 року на “Гідросилі МЗТГ” працювали 472 особи, на “Гідросилі ТЕТІС” – 237 осіб, річний обіг у 2021 становив відповідно 247 млн грн і 224 млн грн.
У середині квітня поточного року група на сайті повідомляла про те, що для максимальної зручності для іноземних колег та партнерів у світі збільшено постачання з офіційного представництва Hydrosila EU (Вроцлав, Польща).

За інформацією у фейсбуці у понеділок, з початку 2022 року Hydrosila EU збільшила продаж більш ніж на 12% порівняно з аналогічним періодом 2021 року, і на сьогодні постачає продукцію до 15 країн Євросоюзу: Німеччини, Великої Британії, Іспанії, Нідерландів, Португалії, Фінляндії, Бельгії, Польщі, Румунії, Угорщини, Болгарії, Словаччини, Хорватії, Литви та Латвії.

, ,