Business news from Ukraine

“ІНГО” застрахує ризики ДП “Антонов” за 3 млн євро

14 Червня , 2024  

Державне підприємство “Антонов” (Київ) 13 червня повідомило про намір укласти з АСК “ІНГО” (Київ) договір на послуги обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації та страхування відповідальності. Як повідомляють у системі електронних закупівель Prozorro, цінова пропозиція АСК “ІНГО” становила 2,976 млн грн, за очікуваної вартості 5,607 млн євро.

Другим учасником тендеру була СК “Універсальна” з ціновою пропозицією 3,348 млн євро.

Як повідомлялося, тендер було оголошено на страхування відповідальності розробників, виробників цивільної авіаційної техніки, організацій з технічного обслуговування, які мають право проводити випробувальні польоти, за шкоду, заподіяну третім особам; страхування відповідальності закладу освіти під час виконання навчально-тренувальних польотів за шкоду, заподіяну третім особам; страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу; страхування осіб, які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах; страхування осіб, які мають право на законних підставах; страхування осіб, які мають право на борту повітряного судна.

Тендер оголошено також на послуги страхування ризиків цивільної авіації (за класами страхування 1, 5, 11): страхування повітряних суден; страхування відповідальності авіаційного перевізника за шкоду, завдану пасажирам, багажу, вантажу та пошті; страхування відповідальності експлуатанта цивільного повітряного судна комерційної авіації за шкоду, заподіяну третім особам.

АТ “Страхова компанія “ІНГО” надає страхові послуги протягом 30 років. З 2017 року основним акціонером є українська бізнес-група DCH.

 

, ,