Business news from Ukraine

КОГО НАЙМАЮТЬ БУКМЕКЕРИ

20 Березня , 2021  

HR-менеджер букмекерської компанії Parimatch Анна Місайліді розповіла порталу “ВсеПроСпорт” про те, яких співробітників шукають букмекери, і хто має найбільші шанси знайти роботу в БК.

Затребуваність того чи іншого фахівця залежить, по-перше, від напрямку, в якому відкрита позиція, по-друге, від формату букмекерського бізнесу.

Безумовно, для нас важливий досвід у спорті і його розуміння, це дуже приємний бонус при процесі підбору. Однак, в основному, ми відштовхуємося від «хард скіл» основного функціоналу і, звичайно, відчуття потенціалу співробітника під час інтерв’ю: при підборі кандидатів я звертаю особливу увагу на те, як майбутній співробітник корелює з філософією нашої компанії, як вписується в її рамки.

Перевага вузів
Варто зазначити, що весь підбір в беттінг прирівнюється до exclusive search. На початку мого шляху в «Паріматч» пріоритетним завданням було розширення штату, пошук цінних кадрів. Якщо говорити про стажування для студентів, то, думаю, це поки в перспективі. Можливо, зробимо день відкритих дверей або організуємо цікаве мітап, де зможуть виступити наші хлопці з цікавими кейсами в роботі.

При підборі персоналу статус вузу (тобто, його «крутість») не є визначальним фактором. Іншими словами, брати людей тільки з «вишки» або з «Бауманки» – не наш стиль. Ми – за чистий потенціал поза заданих рамок.

Зарплати
Багато хто вважає, що у букмекерів високі зарплати. Можу сказати, що сфера вузькопрофільна, і тут вилки можуть бути трохи вище середнього, але, як правило, зарплата залежить від навичок і досвіду кандидата. Для нас пріоритет – якомога точніше оцінити бекграунд кандидата, його потенціал, навички та мотивацію. Якщо беремо позиції junior, то тут більше відштовхуємося від софт скіл і, звичайно, наскільки у нього горять очі, б’ють амбіції і є бажання самовдосконалюватися, що для компанії – завжди прибуток. Знову ж таки, багато залежить від напрямку, в який приходить кандидат. Відсутність будь-якого досвіду роботи окупиться ерудованістю, бажанням вчитися, відповідальністю, і в таких випадках зростання станься плавно і швидко, навіть до рівня middle.

У нас були такі кейси: приходить кандидат на позицію джуніор і за три місяці виростає до мідла, за півроку він став впевненим сеньйором. Мотивація прямо пропорційна успіхам.