Business news from Ukraine

“Колоннейд Україна” припинив повноваження генерального директора

18 Червня , 2024  

Наглядова рада ПрАТ “Страхова компанія “Колоннейд Україна” 18 червня припинила повноваження генерального директора Святослава Ярошевича, призначивши його в.о. голови правління, повідомляється в інформації компанії, розміщеній у системі НКЦПФР.

Причиною прийняття цього рішення стало припинення дії одноосібного виконавчого органу “генеральний директор” і призначення колегіального виконавчого органу “правління товариства” відповідно до нової редакції його статуту.

При цьому підкреслюється, що Ярошевича призначено в.о. голови правління до погодження його кандидатури на посаду голови правління Національним банком.

Крім того, наглядова рада призначила начальника управління андеррайтингу Олексія Пилипенка і фінансового директора Юлію Аніськіну в.о. члена правління, також до узгодження НБУ.

ПрАТ “СК “Колоннейд Україна” (до 2016 року – ПрАТ з ІІ “QBE Україна”) засновано в 1998 році як перший міжнародний страховик на українському ринку.

Як повідомлялося, компанія Colonnade Finance SARL (Люксембург) у листопаді 2015 року сконцентрувала 99,9833% статутного капіталу страховика. Раніше Fаirfax Financial Holdings Limited уклав угоду з QBE Management (Ireland) Limited та її українським партнером про опосередковане придбання 100% української СК через компанії Colonnade Finance SARL (Люксембург), Fairfax Holdings Inc. (штат Коннектикут, США), Fairfax Financial (US) LLС (штат Делавер, США).

 

 

,