Business news from Ukraine

“КОНТИНЕНТАЛ” РОЗПОЧАВ ЖНИВА ОЗИМИХ КУЛЬТУР

28 Червня , 2022  

Агрохолдинг “Континентал Фармерз груп” розпочав першу хвилю збиральної кампанії 2022 року, під час якої збиратиме ячмінь з 11,4 тис. га, а пізніше проведе збирання озимої пшениці з 40,1 тис. га та ріпаку з 34,6 тис. га.

Загалом під час жнив озимих культур заплановано зібрати врожай із загальної площі 86,2 тис. га, повідомляється у пресрелізі аграрної групи у вівторок.

“Збиральна кампанія точно не буде простою для всіх аграріїв. Наша команда напружено працювала і готувалася до цього періоду: логістика, постачання ТМЦ, підготовка потужностей для зберігання та ще низка питань, які ми вирішували завчасно, щоб зараз не зупинятися та оперативно зібрати врожай”, – пояснює СЕО агрохолдингу Георг фон Нолкен, слова якого наводить пресслужба.

За його даними, погодні умови цієї весни були досить посушливими в окремих регіонах, але не вплинули на стан посівів. Ппогода для жнив є сприятливою.

Агрохолдинг зазначив, що нинішня збиральна кампанія розпочалася відповідно до раніше встановленого плану, попередньо очікується отримати планові показники врожайності.

До збирання буде залучено 113 комбайнів. Після збирання врожаю “Континентал” одразу ж обробляє ґрунт під наступні культури.

“Континентал Фармерз Груп” вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти картоплі у Львівській та Тернопільській областях. Загальна площа під картоплею у 2020 році становила 1,6 тис. га, у 2021 році – 1,8 тис. га при загальному земельному банку групи компаній у 195 тис. га у західних областях України.

Агрохолдинг “Мрія” та компанія CFG, об’єднані під назвою “Континентал Фармерз Груп”, працюють як єдиний бізнес з листопада 2018 року, коли “Мрія” уклала угоду з міжнародним інвестором Salic UK щодо продажу активів.

Salic заснована у 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

, ,