Business news from Ukraine

“КОНТИНЕНТАЛ” ЗАБЕЗПЕЧЕНО ЕЛЕВАТОРНИМИ ПОТУЖНОСТЯМИ ДЛЯ ВРОЖАЮ ЦЬОГО РОКУ

22 Червня , 2022  

Агрохолдинг “Континентал Фармерз груп” закінчує підготовку зерносховищ до прийому врожаю цього сезону, наявних у нього елеваторних потужностей буде достатньо для зберігання нового врожаю та його минулорічних залишків.

Цього сезону аграрна група планує зберігати сільгоспкультури на п’яти елеваторах та трьох сушильно-зернових комплексах загальною ємністю понад 500 тис. тонн, які на 90% вже готові до прийому врожаю, повідомляється в її пресрелізі в середу.

“Підготовку елеваторів розпочали заздалегідь – ще на початку березня. Найближчим часом плануємо завершити ремонт, щоб комплекси були цілком готові до прийому продукції. На сьогоднішній день на елеваторах ще є залишки з минулого сезону, але, за нашими розрахунками, наявних потужностей буде достатньо для прийому цьогорічного врожаю”, – цитує “Континентал” свого операційного директора Віталія Ставничука.

Агрохолдинг уточнив, що у 2022 році вводить в операційну діяльність елеваторний комплекс ємністю 87,5 тис. тонн у Городенці (Івано-Франківській обл.), який компанія придбала ще минулого року.

Також аграрна група наголосила, що вже закупила полімерні зерносховища-рукави для зберігання врожаю на полях, а також зернопакувальні машини для їх заповнення. Ці заходи допоможуть забезпечити додаткове місце для зберігання сільгоспкультур без втрати якості як мінімум на один рік.

Загалом у червні-липні “Континентал” розраховує зібрати врожай озимих культур із загальної площі 86,2 тис. га.

“Континентал Фармерз Груп” вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти картоплі у Львівській та Тернопільській областях. Загальна площа під картоплею у 2020 році становила 1,6 тис. га, у 2021 році – 1,8 тис. га за загального земельного банку групи компаній у 195 тис. га у західних областях України.

Агрохолдинг “Мрія” та компанія CFG, об’єднані під назвою “Континентал Фармерз Груп”, працюють як єдиний бізнес з листопада 2018 року, коли “Мрія” уклала угоду з міжнародним інвестором Salic UK щодо продажу активів.

Salic заснована у 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

, ,