Business news from Ukraine

Нацбанк продовжує анулювати ліцензії деяким фінкомпаніям і кредитним спілкам

13 Грудня , 2022  

Національний банк України анулював ліцензії чотирьом фінансовим компаніям і одній кредитній спілці, а також виключив з Державного реєстру фінансових установ дві кредитні спілки, повідомляється на сайті регулятора.

За даними НБУ, рішеннями від 12 грудня анульовано всі ліцензії у ТОВ “ФК “Холастіс”, ТОВ “ФК “Максимум” і ТОВ “ФК “Креді Фінанс Україна”.

Як повідомлялося, 19 жовтня 2022 року до зазначених установ було застосовано заходи впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у зв’язку з ненаданням інформації та документів про структуру власності на вимогу Нацбанку України. Станом на момент прийняття рішення про анулювання ліцензій порушення не усунуто

Крім того, у ТОВ “ФК “Плаза Інвес” анульовано ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу у зв’язку з ненаданням жодної фінансової послуги за цією ліцензією протягом 12 місяців з дня її отримання.

З Держреєстру фінансових установ також виключено КС “Український ощадний центр” у зв’язку з анулюванням раніше всіх наявних ліцензій та КС “Елліада” на підставі його власної заяви, керуючись особливим порядком під час дії воєнного стану.

, , ,