Business news from Ukraine

Нафта дешевшає, ціна Brent – $75,84 за барель

3 Січня , 2024  

Ціни на нафту еталонних марок продовжують опускатися.

На ринок чинять тиск вкрай невизначені прогнози щодо світового попиту на тлі очікуваного збільшення поставок, особливо з країн, які не входять в ОПЕК, повідомляє Trading Economics.

Ціна березневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:07 КВ становить $75,84 за барель, що на $0,05 (на 0,07%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У вівторок ці контракти впали в ціні на $1,15 (на 1,5%) – до $75,89 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) вранці в середу знизилися на $0,06 (на 0,09%) і становили $70,32 за барель. За підсумками минулої сесії вони подешевшали на $1,27 (на 1,8%) – до $70,38 за барель.

Увага трейдерів спрямована на перспективи глобального попиту на нафту і на те, чи зможуть центральні банки провідних країн світу забезпечити “м’яку посадку” своїх економік, зазначає старший ринковий аналітик OANDA Крейг Ерлам, слова якого наводить видання MarketWatch.

Попит, як очікується, “залишиться низьким через глобальний економічний спад і рекордні обсяги видобутку нафти в США”, вважає старший інвестиційний аналітик XM Харалампос Піссурос.

,