Business news from Ukraine

#НАЗУСТРІЧПЕРЕМОЗІ: КИЇВСТАР ПІДТРИМУЄ АБОНЕНТІВ ЗА КОРДОНОМ

6 Липня , 2022  

Національний телеком оператор Київстар допомагає клієнтам, суспільству та державі під час війни і реалізує для цього як самостійні ініціативи, так і партнерські проєкти. Один із напрямків – підтримка українців, які змушені були залишити свої домівки та навіть країну.  

Розуміючи, що багато наших абонентів втратили домівки та можливість заробляти, Київстар підтримав ініціативу Jooble: HelpUkrainians. Вона полягає в допомозі українцям із пошуком роботи в країнах, які тимчасово їх прихистили.

Ще на початку повномасштабної війни команда Jooble створила платформу з пошуку роботи для тимчасових переселенців. Нині тут можуть знайти вакансії, а також отримати відповіді на актуальні питання щодо працевлаштування українці, що перебувають в 19 країнах Європи. Це не тільки можливість знайти джерело заробітку, але й захист від шахраїв та джерело корисної інформації, посилання на актуальні сторінки, зібрані на одному ресурсі: https://jooble.link/1C2C

Нагадаємо також, що для українців за кордоном національний телеком-оператор розробив послугу  «Роумінг як вдома». Нині абоненти Київстар можуть спілкуватись за своїми «домашніми», українськими тарифами у 30 країнах світу. Це дозволяє зменшити витрати на зв’язок, адже українські тарифи в порівнянні з європейськими, значно дешевші. Майже 2 млн абонентів Київстар, які вимушені були виїхати за кордон через війну, зможуть підтримувати зв’язок з Україною, своїми рідними та друзями.  Сплативши лише вартість свого «українського» тарифного плану, абоненти отримують всі основні послуги  мобільного зв’язку на вигідних умовах.

Вважливо, щоб кожен українець та українка, не зважаючи від місця перебування, були захищені та мали все необхідне для життя, підтримки фізичного і ментального здоров’я. Адже після перемоги та повернення додому нас чекає велика робота – відбудувати те, що безжально знищує ворог.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Довідка про Jooble:

Міжнародний сайт з пошуку роботи, яким щодня користуються мільйони людей у 69 країнах світу.

Компанія працює на ринку інтернет-рекрутингу з 2006 року. За час свого існування компанія пройшла шлях від стартапу, заснованого двома студентами, до глобальної платформи з працевлаштування. Сьогодні Jooble входить в TOП-10 сайтів за відвідуваністю у світі в сегменті Jobs And Employment за даними SimilarWeb).