Business news from Ukraine

Олеся Оленицька – нова директорка з корпоративних зв’язків компанії «Київстар»

19 Квітня , 2024  

Директоркою із корпоративних зв’язків українського оператора електронних комунікацій «Київстар» призначена Олеся Оленицька. До сфери її діяльності входить весь спектр внутрішніх та зовнішніх корпоративних комунікацій, зв’язки з медіа, а також напрям корпоративної соціальної відповідальності.

«Київстар є не лише успішним та відповідальним бізнесом, а й частиною критичної інфраструктури, що забезпечує життєво необхідним зв’язком мільйони українців на фронті і в тилу, реалізовує масштабні проекти на підтримку ЗСУ, є великим платником податків та значним інвестором в економіку України. Швидкість, стійкість, енергонезалежність телеком-мереж разом із захистом даних є основними викликами галузі під час війни. Водночас, комунікації в період перманентної кризи набувають надважливого значення. І це не лише про інформування і технології. Це про людей. Адже саме люди є основою кожного бізнесу. Отже, одним з основних завдань нашої команди буде не лише забезпечувати ефективне управління репутацією, а й об’єднувати людей навколо спільних цінностей, надихати на нові звершення, надавати емоційну підтримку, залучати до спільнодії в проектах допомоги суспільству та Україні», коментує Олеcя Оленицька.

Олеся має значний досвід роботи в ритейлі, тютюновій галузі, державному секторі та журналістиці. Кар’єру розпочинала в медіа, працювала в прес-службі Адміністрації президента України та прес-секретарем депутатської групи у Верховній Раді. Має ранг державного службовця.

Близько десяти років Олеся Оленицька працювала в компанії Philip Morris Україна, де вона пройшла шлях від спеціаліста до керівника відділу комунікацій та благодійної діяльності. У 2014 році Олеся очолила напрям корпоративних комунікацій та соціальної відповідальності німецького ритейлера METRO Україна, де у 2016 році стала директоркою Government Relations and Public Affairs.

Закінчила Національний університет ім.Тараса Шевченка, де здобула диплом магістра журналістики з відзнакою. Вчилася в аспірантурі та викладала журналістську майстерність в alma mater. Також закінчила юридичний факультет Національної академії управління України та в Школу публічної політики Лі Куан Ю Національного університету Сингапуру.

Довідка про Київстар:

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на грудень 2023  року обслуговував близько 24 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар розвиває в Україні нові телеком технології і в найближчі три роки планує інвестувати в цей напрямок 600 млн долл США.  Компанія допомагає  країні долати виклики воєнного часу і за останні два роки виділила понад 1,8 млрд грн для підтримки ЗСУ, абонентів, місцевих громад, благодійних ініціатив. Єдиний акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, з головним офісом в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

 

,