Business news from Ukraine

ПОСОЛЬСТВО АРГЕНТИНИ ТА МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ “СИРНЕ КОРОЛІВСТВО” ПРОВЕЛИ СПІЛЬНИЙ ІВЕНТ

13 Червня , 2021  

У програмі святкування Всесвітнього Дня Мальбека пройшла професійна дегустація під егідою Посольство Аргентини, Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі та культури Аргентинської Республіки, асоціації “Wines of Argentina” та Аргентинської виноробної корпорації.

Організатором дегустації з food-and-wine pairing виступила мережа магазинів “Сирне Королівство”.

Резиденція Посла стала справжнім відзеркаленням культури Аргентини, де витала неймовірна атмосфера з найкращими професіоналами своєї справи.

Обирали ідеальні пари та коментували вина: Valeria Gamper – «Найкращий сомельє Аргентини 2019», Хуан Пабло Мурхій – «Найкращий аргентинський енолог-2021 у віці  до 40 років», Emiliano Stratico, викладач WSET в Бордо, та Denis Priimagi  – Перший сирний сомельє України, автор Сирного королівства та член жюрі “The World Cheese Awards”.

У дегустації брали участь професійні діячі України: кращі сомельє та кавісти, власники кулінарних шкіл, кейтеринг-компаній, івент-операторів та іншіх професіоналів сегменту високої гастрономії.

Відібрали таки найкращі поєднання:

1) Argento Organic Malbec 2020 із Beemster Royaal Grand Cru;

2) La Mascota Malbec 2019 – Овечий витриманий сир (6 міс.);

3) Santa Ana Malbec Reserve – Gudbrandsdalen;

4) Fuzion Malbec 2018 – Gorgonzola Dolce;

5) La Linda Malbec 2018 – Der Alte стара Гауда;

6) Trapiche Malbec – Tete de Moine.

Сирне Королівство – це сім’я атмосферних магазинів голландських сирів, з 100 видами сиру з Європи. Місія Сирного Королівства – розвивати європейську культуру споживання сиру в Україні. Навчити його розуміти, любити, творити, правильно подавати, нарізати, дегустувати і готувати, кожен день. На сьогодні в мережі Сирне королівство 74 магазини по всій Україні.

Інтерфакс-Україна – інформпартнер події.

, ,