Business news from Ukraine

ПРИСКОРИТИ ВАКЦИНАЦІЮ УКРАЇНЦІВ МОЖНА ЧЕРЕЗ РОБОТОДАВЦІВ – НАРДЕП РУДИК

29 Вересня , 2021  

Найкращим стимулом вакцинуватися проти коронавірусної інфекції COVID-19 є організація вакцинації роботодавцем, переконана лідер партії “Голос” Кіра Рудик.

Як повідомляє прес-служба політсили, за словами політика, по-перше, роботодавець показує підлеглим приклад, коли вакцинується сам, а по-друге, дозвіл працювати під час локдауну імунізованим працівникам і клієнтам дав свої плоди.

Рудик зазначила, що з цим згодні й іноземні партнери України. “Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата, Спілка українських підприємців – усі говорять, що найкраще, що було зроблено з початку епідемії – це саме дозвіл працювати вакцинованим під час локдауну. І це – ініціатива “Голосу”. Це матеріальний стимул і дуже чітка вигода, адже страх залишитися без хліба наразі сильніший, ніж страх від того, що може нібито відбутися від вакцини”, – зазначила вона.

Крім того, дуже часто приклад роботодавця для його підлеглих набагато більш дієвий, навіть ніж публічні люди, сказала лідер партії. “Коли роботодавець говорить: “Якщо ми всі вакцинуємося, ми зможемо продовжити роботу”, це має більший ефект. Кроки організації спільних вакцинацій на заводах і підприємствах – це єдине і найкраще, щоб підвищити кількість щеплених із 13% до необхідних 80%. Щоб удесятеро швидше вакцинувати всіх українців, потрібно робити це через роботодавців. Це спрацює”, – зазначає Рудик.