Business news from Ukraine

ПриватБанк виставив на продаж портфель споживчих кредитів на 501,4 млн грн

22 Січня , 2024  

Державний ПриватБанк (Київ) пропонує професійним учасникам ринку через майданчик OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) придбати на голландському аукціоні (з пониженням ціни) права вимоги за кредитним портфелем із понад 80 тис. споживчих позик за стартовою ціною 501,4 млн грн.

“Даний портфель включає понад 80 тис. наданих фізособам без забезпечення споживчих кредитів, які були визнані безнадійними і списані за рахунок сформованих резервів. З портфеля для продажу виключено кредити, за якими боржниками є військовослужбовці, мобілізовані – за інформацією, наявною в ПриватБанку”, – інформує пресслужба держбанку.

Зазначається, що права вимоги за таким портфелем включають у себе лише тіло кредиту та нараховані відсотки.

Продаж здійснюватиметься шляхом поетапного зниження стартової ціни лота, при цьому мінімальна ціна його продажу, згідно з оприлюдненими умовами, становить 2,1% від початкової – 10,53 млн грн.

Як уточнює держбанк, до участі в торгах будуть допущені фінустанови, які мають чинну ліцензію на надання коштів у позику або послуги з факторингу, а також відповідають вимогам банку. Заявки на участь можна подати до 2-го лютого, а сам аукціон відбудеться 23 числа того ж місяця.

За даними Нацбанку України, на 1 листопада 2023 року ПриватБанк за розміром активів посідав 1-ше місце (804,14 млрд грн) серед 63 банків, що діяли в країні, і 2-ге друге – за кількістю відділень (1131).

, ,