Business news from Ukraine

Сервіс доставки “Новус Україна” переходить на Zakaz.ua

18 Червня , 2024  

ТОВ “Новус Україна”, що управляє мережею гіпер- і супермаркетів Novus, з 18 червня призупиняє роботу сервісу доставки Novus.online і переадресує всі замовлення Zakaz.ua, повідомляє пресслужба компанії.

“Covid-19 став поштовхом для народження нового проєкту – сервісу доставки Novus.online. Ми досягли чималих успіхів, і є чим пишатися. Однак сьогоднішні реалії внесли свої корективи – зараз для нас важливо сфокусуватися на розвитку мережі, щоб продовжувати забезпечувати безперебійну роботу магазинів та інвестувати в критично важливі напрямки. Саме тому Novus.online призупиняє роботу з 18 червня і переадресує всі замовлення на нашого партнера – Zakaz.ua”, – повідомляється у Facebook.

ТОВ “Новус Україна” створено 2008 року, того ж року відкрито перший супермаркет Novus у країні. Станом на червень 2024 року мережа в Україні налічує понад 80 Novus і 17 “Мі Маркетів”.

Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва), створена 2008 року колишніми акціонерами компанії “Сандора” Раймондасом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

За даними Opendatabot, на липень 2021 року власником “Новус Україна” з часткою 100% у статутному капіталі було ЗАТ “Консул Трейд Гаус” (Вільнюс, Литва). Кінцевими бенефіціарами вказано Марину Познякову, Агне Рузгіене, Раймондаса Туменаса.

Згідно з фінансовими результатами компанії, за підсумками 2023 року її виручка зросла на 47% – до 23,6 млрд грн, чистий збиток скоротився на 87% – до 310,7 млн грн.

, ,