Business news from Ukraine

СЕРВІС GLOVO У ЧЕРВНІ ВИЙШОВ НА 51% ЗАМОВЛЕНЬ ВІД ДОВОЄННОГО РІВНЯ В УКРАЇНІ

5 Липня , 2022  

Кількість замовлень через сервіс кур’єрської доставки Glovo з відновленням покриття в Україні зростає, у червні вона вже вийшла на 51% довоєнного рівня.

Як повідомляється в релізі Glovo, поширеному в понеділок, на сьогодні сервіс Glovo пропонує доставку їжі та продуктів, аптечних товарів, а також різні послуги мешканцям 34 українських міст, у п’яти з яких сервіс запустив роботу вперше вже під час воєнного стану – Коломиї, Самборі, Калуші, Мукачеві, Стрию.

Проаналізувавши дані платформи за період з 26 лютого до 10 червня 2022 року, у компанії Glovo розповіли, що протягом цього періоду перелік найпопулярніших бабблів у додатку залишився без змін: на першому та другому місцях “Їжа” та “Супермаркети” – на ці категорії припадає найбільша кількість замовлень, на третьому місці – “Здоров’я та Краса”. Новий благодійний баббл “Допоможи Україні!”, який сервіс запустив на початку березня 2022 року, відтіснив на п’яту позицію баббл “Магазини”.

Середній чек замовлень на платформі Glovo становить близько 350-400 грн, найбільший чек за період – 20 239 грн, а найменший – 1,10 грн. – замовлення бахіл.

З ресторанів та віртуальних брендів найчастіше замовляють піцу, бургери, шаурму, кебаби та круасани. До 24 лютого найпопулярнішою стравою у додатку був бургер, але наразі піца потіснила його у 17 містах. Проте бургер продовжує бути лідером ще у Чернівцях, Трускавці, Самборі, Кременчуці.

Серед замовлень із партнерських супермаркетів та локацій Glovo Express найчастіше зустрічаються овочі та фрукти, алкогольні напої, молочна продукція та яйця, сигарети, солодкі напої.

Київ є одночасно лідером замовлень цигарок та аксесуарів до них та солодких напоїв. На заході України – у Чернівцях, Луцьку, Тернополі, Ужгороді, Самборі – найбільше замовляли фрукти, а саме яблука. Хмельницький – єдине місто, де найчастіше замовляють курятину, а у Кривому Розі найбільш популярні страви швидкого приготування. Картопля у трійці популярних замовлень практично для всіх міст, де сьогодні є Glovo.

Баббл “Здоров’я та Краса” тепер дозволяє не лише замовити медикаменти, а й отримати медичну онлайн-консультацію, а також викликати лікаря додому. Зокрема, за три місяці роботи опції користувачі частіше замовляли консультації терапевта та дерматолога, а також психолога. Останні два фахівці залишаються в топі замовлень послуг у червні. Що стосується замовлень з аптек, то найчастіше кур’єри доставляють протизапальні препарати, спреї від нежитю, засоби від головного болю та знеболювальні.

“Не змінилася увага користувачів і до нового баббла на платформі “Допоможи Україні!”. За понад три місяці роботи українським користувачам вдалося зібрати більше 600 тис. грн, які розподілилися між благодійними організаціями, присутніми в додатку. За кількістю та розміром донейтів за це час найбільше підтримували “Повернись Живим”, “Пригости Захисника” та UAnimals”, – розповіли у Glovo.

За весь час роботи благодійного баббла за кордоном користувачі Glovo разом зібрали понад EUR140 тис., а найбільше внесків на гуманітарні потреби українців зробили користувачі в Іспанії, Румунії та Польщі.

Український офіс Glovo у червні передав до “Повернись живим” ще 1,7 млн грн (6,6 млн грн за період з 24 лютого).

,