Business news from Ukraine

Скасовано реєстрацію випуску акцій концерну “Оранта”

3 Березня , 2024  

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 20 лютого скасувала реєстрацію випуску простих іменних акцій ПрАТ “Концерн “Оранта” у зв’язку з припиненням шляхом приєднання до ПАТ “Національна акціонерна страхова компанія “Оранта” (Київ), повідомляється на сайті комісії.
Як повідомлялося наприкінці травня 2022 року, акціонери НАСК “Оранта” ухвалили рішення про приєднання до ПрАТ “Концерн “Оранта”. У жовтні 2021 року НАСК “Оранта” скоротила свій пакет акцій у ПрАТ “Концерн “Оранта” зі 100% до 76,19%. ПП “Інтерінформцентр” стало власником 23,809% акцій концерну “Оранта”.
Концерн “Оранта” зареєстровано 1998 року. Спеціалізується, зокрема, на наданні в оренду та експлуатацію власного або орендованого нерухомого майна (основний вид діяльності), а також на діяльності посередників у торгівлі товарами широкого асортименту, наданні в оренду офісних машин і устаткування, зокрема комп’ютерів, генеральному прибиранні будинків.
Статутний капітал – 21 млн грн.
НАСК “Оранта” є правонаступником “Укрдержстраху”, заснованого 25 листопада 1921 року. Свою діяльність страховик здійснює на підставі 33 ліцензій: 15 обов’язкових і 18 добровільних видів страхування. ТОВ “НС-Фінанс” українського бізнесмена Олександра Ярославського є власником 72,24036% НАСК “Оранта”.