Business news from Ukraine

Словаччина готова, але ще не відправила в Україну винищувачі МіГ-29 – Глава МЗС Словаччини

12 Грудня , 2022  

Словаччина готова, але ще не відправила в Україну винищувачі МіГ-29, це питання детально обговорювалося з президентом України Володимиром Зеленським, повідомив міністр закордонних справ Словацької Республіки Растислав Качер.

“Ми ще не передали вам МІГ-29. Але ми готові це зробити. Ми говоримо з нашими партнерами в НАТО про те, як це зробити. І сьогодні (8 грудня) у нас була дуже змістовна розмова з вашим президентом. Мій міністр оборони пояснив вашому президенту, як ми можемо це зробити. І я думаю, що найближчими тижнями до Словаччини приїде українська делегація, і ми разом із нашими американськими друзями будемо працювати над тим, щоб це стало реальністю”, – сказав Качер в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Глава МЗС зазначив, що 7 грудня Словаччина затвердила “пару тисяч ракет, які використовуються для МІГ-29”. Також він повідомив, що обговорював питання відправки літаків із президентом України під час зустрічі.

“Але і з президентом Зеленським ми теж обговорили це досить докладно. І я думаю, що мені потрібно тримати в секреті, як це буде зроблено, щоб не ставити під загрозу. Але скажу, що сьогодні в нас був дуже, дуже гарний обмін думками з президентом Зеленським про те, як ми це будемо робити. Так що я дуже оптимістичний, думаю, це теж скоро буде зроблено, літаки з’являться в Україні”, – додав Качер.

,