Business news from Ukraine

Свічка в господарстві та дозвіллі – потрібна дрібничка в домі

5 Березня , 2024  

Реклама

У нинішніх реаліях певні речі, які за логікою мали б відійти в минуле, набувають нової актуальності. Прикладом є воскова чи парафінова свічка. Про неї згадали на тлі потенційних ризиків тривалого відключення світла. Коли ці прогнози почали виправдовуватися, звичайна свічка опинилася в групі товарів, що мають найвищий попит.

В екстремальних умовах, які спровоковані відключеннями електроенергії, вона ставала не тільки джерелом омріяного світла, але й помічником у приготуванні їжі й опалення. Українці в цьому випадку виявили неабияку кмітливість та винахідливість. Вони робили пальники зі свічок та різних непотрібних предметів на кшталт використаних банок з-під консервів.

Широке коло застосування свічок

Необхідність купити свічки воскові або парафінові пов’язана не тільки із ймовірним відключенням світла. Їх можна застосувати для того, щоб влаштувати романтичну вечерю або створити атмосферу для релаксу. Свічками оформлюють антураж на такі свята, як:

  • Новий рік;
  • Різдво;
  • день народження тощо.

Використання свічок пов’язане і з релігійними традиціями.

Це потрібно знати

У магазині Аврора знайдете свічки таких конфігурацій:

  1. Побутові. Їх ще називають столовими через те, що часто використовуються на кухні. Виріб характеризується подовженою формою. Свічка вставляється в класичний свічник або тару, що наповнена сипучими речовинами. Для неї характерні тихе і тривале горіння впродовж 7 годин і відсутність диму. Вони виготовлені з очищеного парафіну без домішок.
  2. Циліндричні. Діаметр виробів перевищує 5 см. Найчастіше застосовуються в оформленні приміщень, для створення гарного настрою та святкової атмосфери.
  3. Поміщені в баночки або скляночки. Такий варіант є дуже практичним. По-перше, комплект має естетичний вигляд, його можна використати в якості подарунка. По-друге, у побутовому застосуванні вам не треба шукати свічник. Після запалювання такої свічки відсутній ризик пошкодження поверхні. Коли свічка догорить, ви зможете баночку використати знову.
  4. Таблетки. Свічки мають дуже маленьку форму і металеву основу, яка заповнена парафіном. Особливість такого різновиду свічок в тому, що їх можна помістити у ванну або басейн. Вони плаватимуть і створюватимуть особливу атмосферу. З іншого боку, якщо ви не прихильники вишуканого дозвілля, їх можна запалювати і традиційним способом, у свічниках.

Окремо розглянемо свічки з декором. Вони являють собою повноцінні композиції до того чи іншого свята, наприклад, до Нового року або Дня закоханих. Деякі вироби мають аромат, який додає створеній обстановці своєї родзинки. Свічку можна декорувати й самостійно. Для цього використовують кавові зерна, спеції, прянощі, квітки, а також тканини, мотузки тощо.

Окрім свічок, в Аврорі пропонується купити супутні товари. Серед них лампадки, свічники скляні й металеві тощо. Звертайтеся за консультацією до представників кампанії. Замовляйте свічки в інтернеті з доставкою до найближчого магазину або кур’єром до квартири.

Корисні поради щодо використання

На ринку пропонують десятки різновидів свічок. Але щоб не помилитися, треба знати певні нюанси. Свічки виготовляються переважно з парафіну або воску. Перші належать до синтетичних, другі – до природних. Обидва варіанти не містять небезпечних речовин, тому не несуть шкоди здоров’ю. Це стосується не лише основного матеріалу, але й ароматизатора, який може додаватися до складу.

З іншого боку, використання свічок має відбуватися із дотриманням правил безпеки. Під час горіння контролюйте висоту гнота. Він має виступати приблизно на 0,5 см над свічкою. Запалювати її треба в приміщенні, що добре вентилюється.

Не бажано використовувати свічки там, де є речовини, які легко займаються. Це не лише складські приміщення із паливними матеріалами, але й кабінети, де багато паперу. Якщо немає іншого варіанта, наприклад, необхідно працювати під час повного відключення електрики, ретельно контролюйте процес горіння, дбайте про безпеку. Особливу увагу останній необхідно приділити, якщо в сім’ї є малі діти. У такому разі купуйте свічки в банках або склянках, адже це знижує ризик обпікання. Також треба дітям пояснювати правила безпеки, але про всяк випадок тримайте свічки в недоступному для бешкетників місці.