Business news from Ukraine

Business news from Ukraine

SWEET.TV ПІДТРИМАВ ІНІЦІАТИВУ “ЯК НЕ СТАТИ ОВОЧЕМ” ЗАРАДИ МЕДІАБЕЗПЕКИ АБОНЕНТІВ

2 Грудня , 2021  

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV підтримав волонтерську ініціативу Оксани Мороз «Як не стати овочем». У кінозалі сервісу з’явилося 60 відеоуроків із інформаційної гігієни, що допоможуть українцям фільтрувати інформацію.

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з Оксаною Мороз і розмістив у кінозалі курс «Як не стати овочем»: він складається з 60 відеоуроків.

Цикл відео розроблено для людей, які не мають відношення до комунікацій чи цифрових технологій. Проте вони розуміють, що ними маніпулюють в інфопросторі та хочуть розібратися «як».

«Медіабезпека кожного українця в 2021 році така ж важлива, як і физична. Люди повинні розуміти, де вони можуть знайти потрібну для себе інформацію та бути впевненими в її правдивості. Ми об’єдналися з Оксаною Мороз, адже прагнемо створювати чистий медіапростір», — зазначає Альона Тимофієва, PR-директор SWEET.TV

У відео є відповіді на питання:

– як руйнувався інформаційний імунітет українців та які наслідки це має для держави та людей;
– про нову роль інформації в цифрову еру;
– хто, як і навіщо створює інформаційні віруси;
– як маніпулюють на телебаченні, в онлайн-медіа, Facebook, YouTube, Google, Telegram, Viber, Вікіпедії;
– як споживати інформацію безпечно та навчати цього інших.

Волонтерська ініціатива «Як не стати овочем» вчить людей фільтрувати інформацію та має на меті до 2024 року навчити 7 млн українців базовій інфогігієні.

«Цей цикл відео не про фактчекінг. Фейків та маніпуляцій тисячі, вивчати їх – це окрема професія, а ось каналів їх створення та поширення — десятки. Для того, щоб суттєво зменшити ризики підхопити інформаційний вірус, не обов’язково тільки перевіряти факти, достатньо розуміти, як вони розповсюджуються», — каже Оксана Мороз, авторка курсу.

Курс дуже актуальний для сьогочасного українського суспільства. Це підтверджується статистикою:

– половина українців вважають, що вміють розпізнавати фейки, проте тільки 3% насправді можуть це зробити;
– 32% українців визначає достовірність новини інтуїтивно, 42% — ніколи не перевіряють інформацію на достовірність;
– 73% українських користувачів Facebook не дотримуються інфогігієни

Спираючись на власний життєвий досвід та освіту, люди вважають що можуть розпізнати правду і брехню. Проте вони не розуміють як функціонує нова цифрова реальність і як вона маніпулює нами.

Крім освітнього курсу «Як не стати овочем», на SWEET.TV представлені 10 000+ фільмів і 260+ телеканалів.

Також на SWEET.TV стартував розіграш подарунків: онлайн-кінотеатр розігруватиме Hyundai і10 щомісяця та iPhone 13 mini щотижня.

Виграти може кожен. Для цього потрібно бути підключеним до будь-якого платного тарифу SWEET.TV та запросити хоча б одного нового абонента на тариф за 1 гривню або на інший платний тариф.

Деталі акції можна дізнатися тут.