Business news from Ukraine

Таїланд вводить туристичний збір

19 Лютого , 2023  

Уряд Таїланду у вівторок ухвалив рішення про те, що з усіх іноземних туристів, які в’їжджають у країну, стягуватиметься збір у розмірі 150 300 бат – landing tax, повідомляють місцеві ЗМІ.
“Кабінет міністрів Таїланду затвердив рішення про стягнення туристичного збору під час в’їзду в країну. Збір становитиме від 150 бат з тих, хто прибуває через наземні кордони, до 300 бат 650 – з тих, хто прибуде через аеропорти”, – пишуть видання.

Попередня дата введення збору – 1 червня 2023 року.
Його не платитимуть ті, хто в’їжджає до Таїланду за дипломатичними паспортами та дозволами на роботу. Збір не буде також стягуватися з дітей віком до двох років і транзитних пасажирів, які проводять у країні менше доби.

Уряд також доручив Бюро з імміграції запровадити правило, відповідно до якого туристи зможуть використовувати квитанції про оплату туристичних зборів у попередню поїздку під час подання заяви на отримання дозволу на повторний в’їзд.

Міністр туризму і спорту Пхіпхат Ратчакітпракарн, виступаючи перед журналістами за підсумками засідання Кабміну, пояснив, що збір використовуватимуть для розвитку внутрішнього туризму і страхування на час перебування туристів у Таїланді.

Влада Таїланду не вперше заявляє про плани введення збору з іноземних туристів. У січні 2022 року вона повідомила про намір запровадити збір із квітня того ж року. Його розмір також мав становити 300 бат. Потім введення збору було перенесено на 1 січня 2023 року, але знову було відкладено, оскільки проти виступили представники туристичного бізнесу, які побоюються, що його введення сповільнить відновлення іноземного турпотоку після пандемії коронавірусу.

,