Business news from Ukraine

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ NISSAN LEAF В УКРАЇНІ З ЛІТА-2021 ПРОДАВАТИМУТЬСЯ ОФІЦІЙНО

13 Квітня , 2021  

Компанія “Ніссан Мотор Україна” влітку цього року розпочне офіційний продаж в Україні оновленого Nissan Leaf, повідомляється у прес-релізі компанії.

“Компанія “Ніссан Мотор Україна” повідомляє про офіційний старт продажу цього літа одного з найпопулярніших електрокарів у світі. Nissan Leaf став піонером сегменту масових електромобілів, і на сьогодні є одним зі світових бестселерів, із понад 500 тис. проданих автомобілів”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, до України на сьогодні ввозяться лише старі Nissan Leaf, які довгий час утримували незаперечне лідерство у первинних реєстраціях електромобілів в Україні.

За даними асоціації “Укравтопром”, у 2020 році реєстрації Nissan Leaf становили 2,18 тис., тоді як у Tesla Model 3, яка посіла друге місце, – 865 авто.

Однак уже у січні 2021 року лідерство на українському ринку захопив Chevrolet Bolt – 133 авто проти 107 у Nissan Leaf, а за підсумками першого кварталу марки практично зрівнялися у реєстраціях.

У прес-релізі поки що не уточнюються подробиці, зокрема ціни і дата початку продажу оновленого Nissan Leaf.

“Ця подія, на яку багато хто чекав, стала можливою завдяки середньостроковому плану компанії Nissan Next та його практичній реалізації в Україні. Офіційний старт продажу Nissan Leaf в Україні – перший крок у реалізації стратегії просування електромобілів Nissan у нашій країні. Ближче до старту продажу ми озвучимо комплектації, ціни й точні дати старту продажу”, – написав на своїй сторінці у Facebook PR-координатор “Ніссан Мотор Україна” Володимир Іванов.

Дочірня компанія японської Nissan Motor Co – ТОВ “Ніссан Мотор Україна” розпочала діяльність у квітні 2005 року, виконує функцію імпортера та дистриб’ютора Nissan та Infiniti в Україні.