Business news from Ukraine

МАРІУС ДЖИСБЕРТУС БОТА ОЧОЛИТЬ ПОСАДУ ДИРЕКТОРА З ВИРОБНИЦТВА AVELLANA GOLD

18 Жовтня , 2021  

Маріус Бота – експерт з гірничодобувної промисловості та переробки корисних копалин очолить посаду директора з виробництва Avellana Gold. Маріус має понад 20 років досвіду у транснаціональних золотодобувних компаніях.

Отримав освіту інженера-металурга в державному дослідницькому Північно-Західному університеті Південно-Африканської Республіки.

Попередньо працював на управлінських посадах у таких міжнародних золотодобувних компаніях як Anglo American, Gold Fields, Barrick Gold. Маріус Бота займався запуском та управлінням проектів з переробки корисних копалин, оптимізацією виробничих процесів, управлінням трудовими ресурсами, впровадженням всіх відповідних технологічних процедур, регламентів та правил.

«Станом на сьогодні компанія впроваджує екологічний проєкт згідно з міжнародними стандартами. Його суть полягає у переробці відвалів, що розташовані на поверхні родовища. Переробка руд відбувається за екологічно чистою гравітаційною технологією із застосуванням механічного дроблення та звичайної води у замкнутому циклі виробництва. Ми підтримуємо принципи екоорієтованого підходу та відповідального бізнесу і з повагою ставимось до навколишнього середовища та місцевої громади регіону», – зазначає Маріус Бота щодо планів робіт на виробництві Avellana Gold.

Довідка про компанію:
Avellana Gold Ltd. – міжнародна компанія з розвідки та розробки корисних копалин, що займається придбанням, розвідкою та розробкою мінеральних ресурсів. Компанія зібрала команду професіоналів з більш ніж 100-річним сукупним досвідом у галузі видобування, які відомі за реалізацією проєктів у Канаді, Республіці Конго, Республіці Гвінея та Казахстані. Avellana Gold працює в Україні з 2016 року та інвестує в розробку родовищ золото-поліметалевих руд на Закарпатті.

, , ,