Business news from Ukraine

СК “ЄВРОІНС УКРАЇНА” ЗАСТРАХУВАЛА МАЙНО ТА БІЗНЕС “КИЇВСТАРУ”

29 Квітня , 2021  

Страхова компанія “Євроінс Україна” (Київ) і мобільний оператор “Київстар” підписали договір комплексного страхового захисту майна та бізнесу на один рік, повідомляється у прес-релізі страховика.

Зазначається також, що договір покриває максимально можливий перелік ризиків.

“Підписання такого серйозного контракту з Євроінс стало можливим багато в чому завдяки нашій професійній роботі з провідними світовими перестрахувальними компаніями”, – зазначив голова правління СК “Євроінс Україна” Янко Ніколов, слова якого наведено у прес-релізі.

Раніше повідомлялося, що у 2020 році “Євроінс Україна” застрахувала товари у понад 500 роздрібних магазинах “Київстар” у всій країні.

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, зокрема 4G.

Акціонери “Київстар” – міжнародна група VEON, головний офіс у Нідерландах. Акції групи перебувають в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

СК “Євроінс Україна” працює на українському ринку з 1992 року. Входить до складу болгарської Euroins Insurance Group AD – однієї з найбільших незалежних страхових груп, що діють у країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи.

“Євроінс Україна”- універсальний non-life страховик із майже 100 представництвами у всій країні. Має 25 ліцензій, із них 16 – за добровільними і 9 – за обов’язковими видами страхування. Компанія активно розвиває свій портфель із автострахування, медичного страхування, страхування майна та вантажів для приватних і корпоративних клієнтів, є членом МТСБУ і входить до ТОП-10 страхових компаній України за ОСЦПВ.

З початку 2021 року “Євроінс Україна” є членом Національної асоціації страховиків України (НАСУ), яка об’єднала лідерів національного ринку класичного страхування.

,