Business news from Ukraine

СТОЛИЧНІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ОГЛЯД ШУЛЯВСЬКОГО МОСТУ З ЗАЛУЧЕННЯМ ЕКСПЕРТІВ

18 Жовтня , 2021  

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом порушення правил під час проектування або будівництва, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, а саме стовпів електропостачання, на Шулявському мосту в Києві.

Як повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури, в понеділок, 18 жовтня, в межах слідства на зазначеному об’єкті за участю експертів і спеціальних служб здійснюється огляд з метою перевірки якості виконаних робіт і фіксації порушень під час проектування або будівництва, які призвели до руйнування в грудні 2020 року конструктивних опор освітлення/контактної мережі та падіння ліхтарних стовпів.

“Це створило загрозу загибелі людей, котрі перебували на Шулявському шляхопроводі, та спричинило пошкодження шести автомобілів”, – ідеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що, згідно з попереднім будівельно-технічним експертним дослідженням, будівництво здійснено з невідповідністю проектно-технічної документації та порушенням нормативно-правових актів.

“За результатами слідчих і процесуальних дій у найкоротші терміни буде надано правову оцінку діям відповідальних осіб. Крім того, в рамках розслідування досліджується законність використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію Шулявського шляхопроводу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває”, – наголошують правоохоронці.

, ,