Business news from Ukraine

СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД “ОКЕАН” ПРОДОВЖУЄ СВІЙ РОЗВИТОК

13 Квітня , 2021  

На Суднобудівному заводі «Океан» розпочаті роботи зі створення нового затвору сухого доку. Новий затвор складається з восьми секцій вагою близько 100 тон кожна. Загалом більше 800 тон сталі піде на створення конструкції затвору, яка забезпечить надійне перекриття камери и можливість штатного використання сухого доку.
Сухий док «Океану» – один з найбільших в Євпропі і наразі єдиний з доступних в Україні. Він має довжину 355, ширину 60, глибину 17,1 метри. Переддоковий майданчик має площу 35 тис. кв.м. Сухий док обладнаний двома козловими кранами вантажопідйомністю 320 тон кожен та чотирма монтажними кранами по 80 тон вантажопідйомності.
Відновлення працездатності сухого доку дає можливість Суднобудівному заводу «Океан» повернутися на ринок великовантажного суднобудування, а також виконувати судноремонт теплоходів довжиною до 300 м.
Завершення роботи по відновленню затвору сухого доку планується у четвертому кварталі 2021 року.

ТОВ “Суднобудівний завод “Океан”
За 2019-2020 роки на підприємстві відновилося виробництво та проведено модернізацію технологічного устаткування. За цей період оброблено понад 25 тис. тонн металу, відремонтовано 17 суден, побудовано 2 нових несамохідних судна для голландської компанії Eurobulk. Сьогодні суднобудівний завод “Океан” активно виходить на міжнародний ринок суднобудування. У грудні 2020 року Суднобудівний завод “Океан” та Державний оборонний концерн Турецької Республіки уклали меморандум про участь заводу в програмі побудування серії кораблів класу корвет на виконання Рамкової військової угоди, підписаної урядами України та Туреччини.

,