Business news from Ukraine

У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ ГАСТРОНОМІЧНИЙ ПРОДУКТ KYIV PIE

15 Березня , 2021  

У Києві в рамках популяризації гастрономічного туризму презентували новий гастрономічний продукт Kyiv Pie, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“Ми створили нову страву Kyiv Pie. Над нею працювали найкращі кухарі України. Ми сподіваємося, що такий пиріг об’єднає українські традиції та сучасні тренди й допоможе столиці в розвитку гастротуризму. Спробувати нову страву кожен охочий зможе в закладах Києва, які долучаються до нашої ініціативи, на всіляких гастрономічних заходах і центрах Турінфо”, – розповіла начальниця Управління туризму та промоцій Марина Радова.

Вона висловила сподівання, що Kyiv Pie стане типовою київською стравою.

“Досліджуючи питання, яка саме страва має бути типово київською, відповідь щоразу поверталася саме до хлібопекарських виробів. До того ж, форма сонця в багатьох джерелах пов’язана саме з Києвом. А ще важливо, щоб ця страва була ресторанною стравою, стритфудом, добре переносила доставку та враховувала смаки й уподобання веганів і вегетаріанців”, – розповів віце-президент Асоціації шеф-кухарів України Олексій Повторейко.