Business news from Ukraine

“УКРАВТОДОР” СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З АМЕРИКАНСЬКОЮ BECHTEL CORPORATION

29 Травня , 2021  

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) та американська Bechtel Corporation підписали меморандум про взаєморозуміння для співпраці в реалізації проекту будівництва обхідної дороги навколо Києва (КОД), повідомило Міністерство інфраструктури України на своїй Facebook-сторінці в п’ятницю.

“Київська обхідна дорога є одним із ключових об’єктів президентської програми “Велике будівництво”, адже її будівництво дозволить розв’язати наболілі транспортні проблеми столиці та покращити міжнародне автомобільне сполучення. Спільна робота “Укравтодору” та одного з лідерів інфраструктурних проектів у світі дасть змогу знайти оптимальні технічні та фінансові рішення для втілення проекту”, – наводить прес-служба слова міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Зазначено, що цей проект передбачає спорудження півкільця загальною протяжністю близько 150 км. Це допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднає ключові автодороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса і Н-01 Київ – Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід Броварів.

З кінця 2020 року “Укравтодор” розпочав розробку проектної документації, включно із землевідведенням, для ділянок проходження КОД: перша ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км; друга – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса (35,2 км); третя – від М-05 Київ – Одеса в Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км; четверта – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів (25,7 км); п’ята – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків (9,7 км).

Нині, за даними Мінінфраструктури, три ділянки вже проектують, ще стосовно однієї тривають тендерні процедури.

Bechtel Overseas Corporation – світовий лідер з інжинірингу, закупівель та будівництва. 22 роки поспіль посідає перше місце в рейтингу Engineering News, входить до списку 400 найбільших підрядників США.

Компанію було засновано 1898 року, наразі є найбільшою будівельною компанією в США з проектами в 160 країнах на семи континентах.

Bechtel спеціалізується на інфраструктурі, ядерній, безпековій та екологічній галузях, оперує на ринку нафти, металургії, газу та хімікатів. Надає послуги на всіх етапах: від планування та інвестицій і до запуску й експлуатації.

,