Business news from Ukraine

Українські військові отримали в CSD LAB безоплатних аналізів на 4 мільйони гривень

9 Жовтня , 2023  

В медичній лабораторії CSD LAB підвели проміжні підсумки спеціальної пропозиції зі знижкою 100% для ЗСУ. Так, за півтора роки українські військові замовили 20 тисяч аналізів на загальну суму понад 4 млн грн.

Найчастіше за безоплатними аналізами військові звертались в Києві, Львові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі та Тернополі. Найпопулярнішими типами досліджень стали Тиреотропний гормон (ТТГ), Холестерин, Загальний аналіз крові (лейкоцитарна формула + ШОЕ), Глюкоза (сироватка) та Аланінамінотрансфераза (АЛТ) / ALT.

«Ми робимо все, щоб допомогти військовим і висловити їм свою вдячність. CSD LAB, як соціально-відповідальний бізнес, активно інвестує в Україну. Так, за останній рік ми відкрили більше 40 нових лабораторних офісів і створили понад 300 робочих місць. Проте невід’ємною частиною нашої соціальної відповідальності є допомога військовим, які захищають нас та дають можливість і далі розвиватись. Саме тому ми впровадили безкоштовні аналізи для наших захисників і допомагаємо їм з вчасною та точною діагностикою», – розповів CEO CSD LAB Олександр Дудін.

CSD LAB запровадила знижку 100% для усіх українських військовослужбовців в травні 2022 року. Вона розповсюджується на загальноклінічні дослідження і доступна як при особистому зверненні, так і за направленням лікаря. Щоб скористатися акційною пропозицією, достатньо пред’явити медичному реєстратору дійсне посвідчення військовослужбовця ЗСУ, Учасника бойових дій, ДСНС, ТРО або Нацгвардії.