Business news from Ukraine

“УКРПОШТА” ПОЧАЛА ДОСТАВЛЯТИ ЗАМОВЛЕНЕ ОНЛАЙН ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

5 Листопада , 2021  

АТ “Укрпошта” з 5 листопада почало доставляти замовлені в Електронному кабінеті водія посвідчення водія, їх можна буде отримати в будь-якому відділенні пошти, повідомила прес-служба компанії в п’ятницю.

“Система “Укрпошти” інтегрована з Електронним кабінетом водія, де можна замовити посвідчення водія. І тепер отримання пластикового документа для клієнта стає максимально зручним: більше не потрібно відвідувати територіальний сервісний центр МВС. Під час оформлення посвідчення онлайн потрібно просто вибрати доставку “Укрпоштою” додому або забрати у зручний час у найближчому відділенні. А мешканцям сіл не потрібно виїжджати до райцентру – посвідчення водія доставить пересувне відділення або листоноша села”, – наведено слова заступника генерального директора компанії з розвитку бізнесу Олени Стьопіної.

Заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий, слова якого наведено в релізі, також зазначив, що це не лише мінімізує контакти з іншими людьми у період пандемії, а й значно заощадить час, витрачений на відвідування сервісних центрів МВС.

Доставка посвідчень здійснюватиметься в рамках послуги “Укрпошта Експрес” у терміни до двох днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами, а також від трьох днів у межах України.

Оплата доставки вже включена до оплати всього сервісу.

Проект реалізується спільно з “Укрпоштою”, держпідприємством “Інфотех”, МВС України та Головним сервісним центром МВС.

, ,