Business news from Ukraine

Уряд Тайваню виділить Києву $2,5 млн на будівництво мосту в Києві

25 Липня , 2023  

Уряд Тайваню виділить Києву $2,5 млн на будівництво моста на Оболонський острів у столиці, повідомляють на сайті Міністерства закордонних справ Тайваню.

Згідно з пресрелізом, раніше $1 млн на будівництво мосту Києву направила Метрополії Великого Парижа. Тайвань поряд з іншими країнами підтримує відновлення України і підкреслює важливість солідарності та співпраці демократичного співтовариства під час російсько-української війни, наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося з посиланням на Оболонську РДА, Київ отримав близько 20 млн грн від Метрополії Великого Парижа на завершення будівництва пішохідного мосту на Оболонський острів.

Пішохідний міст на о. Оболонський зводиться з 2020 року за рахунок коштів меценатів. За проєктом міст спиратиметься на чотири опори, дві з яких розташовані в протоці. Ширина пішохідного об’єкта 4 м, довжина – 164 м.

До початку 2023 року було встановлено три опори мосту, закуплено матеріали. За кошти, надані Метрополією Великого Парижа, планувалося завершити встановлення четвертої опори мосту, закупити та встановити допоміжні та частково прогонні конструкції, придбати металоконструкції.

Джерело: https://en.mofa.gov.tw/News_Content.aspx?n=1328&sms=273&s=115105

, ,