Business news from Ukraine

ВЕДУЧА ТЕЛЕКАНАЛУ “НАШ” АННА СТЕПАНЕЦЬ ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ “ЖІНКА III ТИСЯЧОЛІТТЯ”

29 Травня , 2021  

27 травня відбулася церемонія нагородження XII Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».
Щорічно почесною премією нагороджують жінок України, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті на користь суспільства.
Цьогоріч переможницею в категорії «Рейтинг» стала ведуча телеканалу «НАШ» Анна Степанець.

«Я частинка що уособлює спільну перемогу нашого телеканалу, бо ми є великим творчим океаном, який змінює цю дійсність, цю реальність. Телеканал дозволяє творити. І ця премія доказ того,що зараз в суспільстві є запит на справжню журналістику, не на ретрансляцію фактів, а на справжнє створення об’єктивної картини світу. Бо журналіст має дати інформацію- які причини пов’язані з наслідками. Чому відбувається та чи інша подія. І я щаслива отримати цю премію! », — ділиться враженням Анна Степанець

Анна ведуча кількох проектів телеканалу “НАШ”: “Межа”, “Вечір. П’ятниця” та “Смотрящіє”. Анну Степанець неодноразово запрошували до країн Європи з лекціями та семінарами про політичну ситуацію в Україні. Вона також представляла Україну в програмі Держдепартаменту США для лідерів медіа з усього світу, займалася програмами факт-чекинг та інформаційної безпеки.
Журналістка цікавиться політичним та суспільним життям не тільки тому, що це її робота. Процеси, що відбуваються в суспільстві, цікавили її завжди, і це дає їй можливість аналізувати події сьогодення. Для сучасної України, та й для світу загалом, на думку Анни, нині є характерним страх усвідомити правду та зізнатися собі в тому, що відбувається насправді. Спілкуючись з гостями в студії, Анна Степанець намагається показати глядачеві справжнє обличчя свого співрозмовника, особливо коли йдеться про політиків.

Колектив телеканалу «НАШ» вітає Анну з нагородою. Бажаємо їй здоров’я, творчого натхнення, успіху та вдячних глядачів!

,