Business news from Ukraine

“VODAFONE УКРАЇНА” ЗАБЕЗПЕЧИВ ЗВ’ЯЗОК ДЛЯ МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

20 Травня , 2021  

Мобільний оператор “Vodafone Україна” з квітня став партнером обласного комунального некомерційного підприємства “Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги (ЕМД) та медицини катастроф” й обслуговуватиме 65 бригад ЕМД області.

Як зазначає оператор у повідомленні в п’ятницю з посиланням на слова директора Чернівецького центру ЕМД та медицини катастроф Володимира Єлєнєва, одну частину SIM-карт від “Vodafone Україна” центр використовуватиме для забезпечення зв’язком медиків мобільних бригад, іншу – IOТ-картки – для передачі даних з обладнання автомобілів швидкої медичної допомоги на основний пульт.

Йдеться, зокрема, про мобільні кардіомонітори в автомобілях швидкої допомоги. Оперативно передана інформація з цього обладнання дасть можливість краще розуміти стан хворого, якого транспортують до лікарні, й організувати там для нього відповідну допомогу, пояснюється в повідомленні.

Крім цього, у квітні “Vodafone Україна” забезпечив безоплатним зв’язком мобільні бригади вакцинації проти COVID-19, які користуються послугами оператора, і надав безоплатно кожному медпрацівникові по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, зокрема на міські мережі.

Переліки номерів телефонів працівників мобільних бригад вакцинації та медичних працівників регулярно надає Міністерство охорони здоров’я.

, ,