Business news from Ukraine

Загальні вибори у Великобританії призначено на 4 липня

22 Травня , 2024  

Загальні вибори у Великій Британії відбудуться 4 липня, король Карл III уже схвалив розпуск парламенту, заявив британський прем’єр Ріші Сунак.

“Раніше сьогодні я поговорив із Його Величністю королем Карлом III для того, щоб запросити розпуск парламенту. Король задовольнив це прохання. Ми проведемо загальні вибори 4 липня”, – сказав Сунак, виступаючи на Даунінг-стріт.

“Для Великої Британії настав момент визначення її майбутнього”, – підкреслив він.

Виборча компанія розпочнеться в країні після розпуску парламенту.

За даними Sky News, на Даунінг-стріт точилися “довгі і відкриті дискусії” про те, чи проводити вибори зараз або восени. Так, заступник прем’єр-міністра Олівер Доуден наполягав на проведенні літніх виборів.

Раніше в травні Консервативна партія чинного прем’єр-міністра Великої Британії втратила майже половину – 474 – місць у місцевих радах на виборах в Англії. Досі консерватори мали близько 1000 місць в англійських радах.

Ліберальні демократи отримали додатково 104 місця, “зелені” – 74 місця. Крім того, користуючись невдачею консерваторів, поліпшили свої позиції деякі дрібніші партії.

Тоді голова британської опозиційної Лейбористської партії Кір Стармер висловився на користь загальних виборів у Великій Британії.

Сунак обіймає посаду британського прем’єра з жовтня 2022 року.

Раніше аналітичний центр Experts Club представив аналітичний матеріал щодо найважливіших виборів у країнах світу у 2024 році, можливі вибори у Великій Британії увійшли до ТОП-5 найголовніших у світі у 2024 році, детальніше відео аналіз доступний тут – https://youtu.be/73DB0GbJy4M?si=eGb95W02MgF6KzXU Підписатися на ютуб канал Experts Club можна тут – https://www.youtube.com/@ExpertsClub