Business news from Ukraine

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ГОТОВ ПОГОВОРИТИ З БАЙДЕНОМ У БУДЬ-ЯКІЙ ТОЧЦІ СВІТУ

7 Червня , 2021  

Президент України Володимир Зеленський заявляє про важливість переговорів із президентом США Джозефом Байденом перед зустріччю останнього з президентом РФ Володимиром Путіним і готовий для цього прибути в будь-яку точку світу в будь-який час.

“Я вважаю, що такі консультації дуже важливі. Я вірю, що такі консультації мають відбуватися віч-на-віч, тому що багато речей просто не можна обговорювати телефоном. Я розумію, що у зв’язку з наявними планами президента США та його щільним графіком вони можуть не відбутися, але це тільки його вибір. Як гарант Конституції України я готовий захищати Україну в будь-який момент у будь-якій точці планети, я готовий зустрітися з ним і обговорювати всі ці деталі перед його зустріччю (з Путіним – ІФ)”, – сказав Зеленський в інтерв’ю виданню Axios, опублікованому в ніч на понеділок.

“Проте побачимо, чим усе закінчиться. Я впевнений, що якийсь контакт між нами, в тій чи іншій формі, цілком можливий”, – додав глава Української держави, наголосивши, що “відносини між стратегічними партнерами мають бути прямими”.

,