Business news from Ukraine

Адміністрація США оголосила надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп

5 Серпня , 2022  

Адміністрація США у четвер офіційно оголосила режим надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я через спалах віспи мавп у країні, повідомляє The Hills.

“Ми готові вживати нових заходів для боротьби з цим вірусом, і ми закликаємо кожного американця серйозно до цього поставитися, щоб допомогти нам побороти цей вірус”, – наводить The Hills слова міністра охорони здоров’я та соціальних служб США Хав’єра Бесерри.

Цей захід допоможе скористатися додатковим фінансуванням, призначеним для таких випадків, та покращити розподіл вакцин та медикаментів, зазначає The Hills.

Згідно з даними центру з контролю та профілактики захворювань, у США зареєстровано близько 6,6 тис. пацієнтів із віспою мавп. Епіцентром поширення захворювання залишається Нью-Йорк, після нього йде Каліфорнія.

Минулого місяця ВООЗ оголосила віспу мавп надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення. Після цього керівники Білого дому спільно з чиновниками охорони здоров’я почали обговорювати такі кроки щодо боротьби з вірусом.

Оспа мавп – рідкісне інфекційне захворювання, найбільш поширене у віддалених районах Центральної та Західної Африки. Його симптоми – нудота, температура, висипання, свербіж, а також біль у м’язах. Раніше проект “Клуб Експертів” проаналізував це захворювання та випустив відео про можливі сценарії розвитку цієї хвороби. Докладніше дивіться за посиланням:

 

,