Business news from Ukraine

Аргентина і Бразилія хочуть впровадити спільну валюту

24 Січня , 2023  

Міністр економіки Аргентини Серхіо Маса повідомив, що робота з заснування спільної аргентинсько-бразильської валюти почнеться вже цього тижня, інформує аргентинська преса.

“Існує рішення про початок вивчення параметрів, необхідних для створення спільної валюти, це стосується всього: від питань оподаткування до розмірів економік і ролі центральних банків”, – зазначив Маса в бесіді з аргентинськими журналістами.

“Мета полягає в тому, щоб дати імпульс розвитку регіональної торгівлі та скорочення залежності від долара США”, – додав міністр.
“Нам належить вивчити механізми комерційної інтеграції. Я не збираюся виступати з хибними очікуваннями, оскільки йдеться лише про перший крок на довгому шляху, який має пройти Латинська Америка”, – підкреслив Маса.

При цьому проєкт, ініційований Аргентиною і Бразилією, не обмежується цими двома країнами. У перспективі до цієї ініціативи можуть приєднатися й інші країни регіону.
Ідея створення спільної валюти для двох країн прозвучала на нещодавній зустрічі президентів Аргентини і Бразилії Альберто Фернандеса і Луїса Інасіу Лули да Сілви.

, ,