Business news from Ukraine

Ердоган через 2 дні приїде до України для обговорення кроків щодо припинення війни

17 Серпня , 2022  

Під час свого першого після початку російської агресії візиту в Україну президент Туреччини Тайіп Ердоган планує разом із президентом України Володимиром Зеленським та генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерішем обговорити можливі кроки для припинення війни дипломатичним шляхом, повідомляє CNN Turk з посиланням на заяву президента.

“(…) На зустрічі обговорюватимуться кроки, які можна зробити для припинення українсько-російської війни дипломатичним шляхом шляхом активізації діяльності механізму, створеного для експорту українського зерна на світові ринки”, – сказано в повідомленні, опублікованому на сайті у вівторок увечері.

Видання Milliyet зазначає, що Ердоган вперше відвідає Україну від початку повномасштабного вторгнення РФ. У ході візиту буде оцінено аспекти турецько-українських відносин на рівні стратегічного партнерства.

Як повідомлялося, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутеріш у четвер, 18 серпня, здійснить поїздку до Львова, щоб зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським і президентом Туреччини Тайіпом Ердоганом. Раніше “Клуб Експертів” випустив аналіз основних подій, які мають відбутися 15-21 серпня в Україні та світі. Детальніше відео дивіться за посиланням: