Business news from Ukraine

Кабмін додатково виділив понад 150 млн грн на гранти для розвитку переробних підприємств

28 Листопада , 2022  

Уряд на засіданні 25 листопада виділив 152,7 млн грн на фінансування створення або розвитку переробних підприємств і сільськогосподарських товаровиробників у рамках програми “єРабота”, повідомило Міністерство економіки.

“Завдяки виділеним сьогодні коштам підприємці мають створити понад тисячу робочих місць”, – наводяться в релізі слова першого віцепрем’єра – міністра економіки Юлії Свириденко.

У відомстві уточнили, що з цієї суми на створення або розвиток переробних підприємств передбачено 119 млн грн, які отримають 22 підприємства і завдяки яким планується створити 405 робочих місць.

У Мінекономіки уточнили, що 11 грантів буде надано для виробництва харчових продуктів, чотири – на ремонт і монтаж машин і устаткування, по два – на виробництво меблів і хімічної продукції, по одному – на виробництво гумових і пластмасових виробів, оброблення деревини та виготовлення виробів, а також на текстильне виробництво.

Згідно з релізом, решту 33,7 млн грн отримають 6 компаній у вигляді грантів для створення або розвитку садівництва, виноградарства та вирощування ягід. Зокрема, планується вирощування яблуневих, фундука, волоського горіха, лохини та чорниці, що має створити 635 робочих місць (28 – постійних і 607 – сезонних).

, , ,